Raportul informarii si consultarii publicului cu privire la elaborarea P.U. Z. - INTRODUCERE TEREN IN INTRAVILAN

INTENTIE DE ELABORARE PUZ

AMPLASAMENT: Oras Brezoi, punct „ Pe Vale Vultureasa", nr. CF 36682, jud. Valcea

INITIATOR : Enescu Dragos Marcel.

ARGUMENTARE : PLAN URBANISTIC ZONAL (PUZ )- INTRODUCERE TEREN IN INTRAVILAN si construire pensiune D+P+M, anexe, bazine piscicole, bazin vidanjabil si împrejmuire.

Primaria Brezoi aduce la cunostinta publicului interesat intentia de elaborare P.U.Z. - INTRODUCERE TEREN IN INTRAVILAN si construire pensiune D+P+M, anexe, bazine piscicole, bazin vidanjabil si  împrejmuire.

Documentatia se poate consulta în zilele de luni; marti; miercuri; joi intre orele 8:30 - 14:30 si vineri 9:00 -14:00, la Primaria Brezoi - str. Lotrului, nr. 2 sau pe site-ul primariei - sectiunea informatii publice

Publicul este invitat sa transmita observatii sau propuneri privind intentia de elaborare PUZ in perioada -20.05.2021 - 07.06.2021 la Primaria Brezoi sau pe e-mail - Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. In functie de sugestiile primite, se va organiza o dezbatere publica dupa încheierea perioadei de transmitere a sugestiilor si observatiilor.

Persoana responsabila cu informarea si consultarea publicului - Miu Victorita, tel 0746216267
Publicat în data de 20.05.2021

Atașamente inline: